Logo Gminy Czarnia

Pociąg "Słoneczny" wraca na kolejowe szlaki

Wakacyjne połączenie Mazowsza z Trójmiastem i Ustką wraca!   
Już od 28 czerwca na tory wraca pociąg „Słoneczny” !
Wyruszy pociąg będzie kursował 7 dni w tygodni przez całe wakacje  – idealna opcja na   urlop nad morzem,   rowerowe wyprawy i wakacyjne przygody!
  Trasa: Warszawa   Trójmiasto   Ustka
  Komfortowe, klimatyzowane, piętrowe wagony
  Przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami
  Bilety:
– Warszawa   Ustka: 75 zł
– Warszawa   Trójmiasto: 60 zł
  Start sprzedaży biletów: 22 czerwca
  Kupisz je w aplikacji KM, kasach, na stronie   www.bilety.mazowieckie.com.pl, w biletomatach KM oraz u kierownika pociągu  
  Szczegóły rozkładu znajdziesz na: www.sloneczny.mazowieckie.com.pl
Nie stój w korkach    – wybierz pociąg „Słoneczny” i podróżuj wygodnie!  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności